menu
Nurkowanie
Wybierz obiekt
Wybierz obiekt
Grand Lubicz Hotel Lubicz The Sun
07
lip ‘22
08
lip ‘22

Nurkowanie

  1. Strona główna
  2. Atrakcje
  3. Szczegóły atrakcji

Nurkowanie w Bałtyku należy do wyjątkowych. Ciężko porównać je do innych akwenów świata. Zielony kolor wody, często zmienna widoczność oraz warunki atmosferyczne wymagają od nurka specjalnego przygotowania, wiedzy i umiejętności nurkowych.
Magnesem przyciągających nurków w ten rejon świata jest olbrzymia ilość wraków, część z nich ze względu na swoją niepowtarzalność zalicza się do ścisłej czołówki miejsc nurkowych Europy.

Grupa pasjonatów nurkowania ze Słupska i okolic stworzyła nową inicjatywę. Powstało Bałtyckie Centrum Nurkowe „Podwodni Słupsk”. W skład zespołu wchodzą płetwonurkowie o różnym stopniu wyszkolenia i doświadczeniu, również instruktorzy. Wspólnie realizują swoje pasje. Nurkują w Morzu Bałtyckim w takich miejscach jak Ustka, Dębina, Rowy oraz Hel. Również wyprawy pod lód i na wraki zatopionych statków nie są im obce. Oglądając podwodne zdjęcia czasem trudno uwierzyć, że tuż obok nas, w naszym Bałtyku można znaleźć tak ciekawe okazy fauny i flory. „Podwodni Słupsk” organizują też kursy nurkowe oraz wyprawy zagraniczne. Stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Posiadają zaplecze techniczne, zapewniają potrzebny sprzęt. Zainteresowanym polecamy zapoznanie się ze strona internetową.

Newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij