Menü
Nurkowanie
Anlage wählen
Anlage wählen
Grand Lubicz Hotel Lubicz The Sun
23
Mai ‘22
24
Mai ‘22

Nurkowanie

  1. Home
  2. Attraktionen
  3. Attraktionsdetails

Nurkowanie w Bałtyku należy do wyjątkowych. Ciężko porównać je do innych akwenów świata. Zielony kolor wody, często zmienna widoczność oraz warunki atmosferyczne wymagają od nurka specjalnego przygotowania, wiedzy i umiejętności nurkowych.
Magnesem przyciągających nurków w ten rejon świata jest olbrzymia ilość wraków, część z nich ze względu na swoją niepowtarzalność zalicza się do ścisłej czołówki miejsc nurkowych Europy.

Grupa pasjonatów nurkowania ze Słupska i okolic stworzyła nową inicjatywę. Powstało Bałtyckie Centrum Nurkowe „Podwodni Słupsk”. W skład zespołu wchodzą płetwonurkowie o różnym stopniu wyszkolenia i doświadczeniu, również instruktorzy. Wspólnie realizują swoje pasje. Nurkują w Morzu Bałtyckim w takich miejscach jak Ustka, Dębina, Rowy oraz Hel. Również wyprawy pod lód i na wraki zatopionych statków nie są im obce. Oglądając podwodne zdjęcia czasem trudno uwierzyć, że tuż obok nas, w naszym Bałtyku można znaleźć tak ciekawe okazy fauny i flory. „Podwodni Słupsk” organizują też kursy nurkowe oraz wyprawy zagraniczne. Stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Posiadają zaplecze techniczne, zapewniają potrzebny sprzęt. Zainteresowanym polecamy zapoznanie się ze strona internetową.

Newsletter
Diese Website verwendet Cookies.

Durch den Besuch akzeptieren Sie unsere Cookie-Politik, nach Ihren Browser-Einstellungen. Mehr in der Datenschutzerklärung.

OK, schließen