menu
Nurkowanie
Choose your facility
Choose your facility
Grand Lubicz Hotel Lubicz The Sun
23
May ‘22
24
May ‘22

Nurkowanie

  1. Home
  2. Attractions
  3. Attraction details

Nurkowanie w Bałtyku należy do wyjątkowych. Ciężko porównać je do innych akwenów świata. Zielony kolor wody, często zmienna widoczność oraz warunki atmosferyczne wymagają od nurka specjalnego przygotowania, wiedzy i umiejętności nurkowych.
Magnesem przyciągających nurków w ten rejon świata jest olbrzymia ilość wraków, część z nich ze względu na swoją niepowtarzalność zalicza się do ścisłej czołówki miejsc nurkowych Europy.

Grupa pasjonatów nurkowania ze Słupska i okolic stworzyła nową inicjatywę. Powstało Bałtyckie Centrum Nurkowe „Podwodni Słupsk”. W skład zespołu wchodzą płetwonurkowie o różnym stopniu wyszkolenia i doświadczeniu, również instruktorzy. Wspólnie realizują swoje pasje. Nurkują w Morzu Bałtyckim w takich miejscach jak Ustka, Dębina, Rowy oraz Hel. Również wyprawy pod lód i na wraki zatopionych statków nie są im obce. Oglądając podwodne zdjęcia czasem trudno uwierzyć, że tuż obok nas, w naszym Bałtyku można znaleźć tak ciekawe okazy fauny i flory. „Podwodni Słupsk” organizują też kursy nurkowe oraz wyprawy zagraniczne. Stawiają na jakość i bezpieczeństwo. Posiadają zaplecze techniczne, zapewniają potrzebny sprzęt. Zainteresowanym polecamy zapoznanie się ze strona internetową.

Newsletter
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close